Personel

Dr nauk weterynaryjnych Tomasz Piasecki z Dusią

Absolwent Technikum Weterynaryjnego w Nowym Targu, w 2000r ukończył Akademię Rolniczą we Wrocławiu i rozpoczął studia doktoranckie w Katedrze Epizootiologii i Administracji Weterynaryjnej z Kliniką; uzyskał tytuły doktora nauk weterynaryjnych i specjalisty w zakresie chorób zwierząt futerkowych oraz chorób drobiu i ptaków ozdobnych. Od 2005r pracuje jako adiunkt w Pracowni Chorób Zwierząt Futerkowych i Egzotycznych w Katedrze Epizootiologii z Kliniką Ptaków i Zwierząt Egzotycznych Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu oraz jako lekarz-specjalista w Przychodni Weterynaryjnej ZWIERZYNIEC. Jest nauczycielem kolejnych pokoleń studentów i lekarzy weterynarii, łącząc szeroką wiedzę z, równie szeroką, praktyką. 

Jego pasją są stomatologia, chirurgia i nowoczesne techniki diagnostyczne oraz hodowla rozmaitych gatunków gryzoni, ptaków i gadów. O ptakach i walatuszkach to wie prawie wszystko :-)

Lekarz weterynarii Elżbieta Piasecka z Horacym

W 2001r ukończyła studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu i rozpoczęła pracę w lecznicy we Wrocławiu, potem w sklepie zoologicznym, a w 2005r otworzyła Przychodnię Weterynaryjną ZWIERZYNIEC. W kolejnych latach przychodnia zmieniła siedzibę i profil pacjentów (tylko zwierzęta egzotyczne), a pani doktor uzyskała tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej. Zajmuje się diagnostyką laboratoryjną, usg, rtg oraz dostarczaniem do lecznicy towarów pierwszej potrzeby: kawa i mleko :-) 

Lekarz weterynarii Agata Gandecka z Regisem

Nasza nowa pani doktor, która ukończyła studia w 2015r na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, ostatni rok spędziła w klinikach weterynaryjnych w Stanach Zjednoczonych i Hiszpanii. Na chwilę obecną jej zainteresowania to okulistyka oraz jest odpowiedzialna za pacjentów szpitalnych - karmi ich, poi, podaje leki i dba o ich dobre samopoczucie. 

Lekarz weterynarii Dorota Kramek z Krakenem i Havaną

I oto nasza już nie najnowsza lekarka :), ukończyła studia we Wrocławiu w 2016r, ale już jest uwielbiana przez szynszyle. Pediatria gryzoniowa to jej hobby i świetnie się sprawdza jako mama dla wszystkich sierotek. Prywatnie hoduje gekony orzęsione i świnki morskie. 

Lekarz weterynarii Monika Stańczykowska

Nasza nowa pani doktor: najmłodsza stażem, ale wielka zapałem. Studia ukończyła we Wrocławiu w 2013 r. Do tej pory przyjmowała głównie psy i koty, ale szybko uczy się pomagać wszelkim futrzastym pacjentom.

Dorota Szarek z Curikiem

Od 2001r z pasją hoduje psy rasy yorkshire terrier oraz owczarek szetlandzki, czasem można spotkać któregoś z jej podopiecznych w naszej przychodni na gościnnych występach :-) To jej miły głos wita Państwa przez telefon, zawsze zaproponuje najsmaczniejszą i najzdrowszą karmę dla Państwa pupili.

Marta Sabat z Lulu i Mufuu

Zmiany, zmiany ....  oto nasza już nie nowa :) recepcjonistka/technik, jest szczęśliwą posiadaczką stadka szczurów :) Pomoże, doradzi, podpowie ....

Lekarz weterynarii Agnieszka Cichocka z Bobkiem

W 2011r ukończyła studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i rozpoczęła pracę jako lekarz w przychodni. ​Podczas tych kilku lat pracy zdobyła grono wiernych królików, u których tylko ona może skorygować siekacze. Jej zainteresowania zawodowe to kardiologia i endokrynologia.

Aktualnie pani doktor przebywa na zwolnieniu lekarskim, będziemy informować na bieżąco o wznowieniu dyżurów. Zapraszamy do aktualnie przyjmujących lekarzy.