Praca na recepcji

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownik recepcji:

Zadania:

  • rejestracja wizyt, kontakt telefoniczny/mailowy z właścicielami
  • obsługa płatności gotówka/terminal
  • dobór i sprzedaż karm i akcesoriów zoologicznych
  • obsługa mediów społecznościowych
  • utrzymywanie przychodni w czystości

Wymagania:

  • zapał i cierpliwość do pracy z ludźmi
  • wysoka kultura osobista, punktualność, uczciwość .......
  • wiedza na temat zwierząt egzotycznych (mile widziana)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz matematyki na poziomie podstawowym (wymagane)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • stałe godziny pracy w trybie dwuzmianowym
  • wolne 2-3 soboty w miesiącu
  • wsparcie zespołu przychodni Zwierzyniec

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: lecznica@wet.wroclaw.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".